Heb jij een top team waar je het hele jaar mee samenwerkt? Dan is het leuk om ze iets te geven als bedankje. Iets waar ze even verwend worden zodat zij weten dat jij hun waardeert. En wat is er dan leuker dan met ze allen eten tijdens een Kerstdiner? Een momentje waar je allemaal samen geniet van heerlijk eten, waar jij iedereen kunt bedanken voor het afgelopen jaar en ze naar huis kunt sturen met een leuk kerstgeschenk om thuis nog even na te genieten. Klinkt goed toch?
Wil jij met ze allen genieten van heerlijk eten tijdens jouw kerstevent? Daar kunnen wij voor zorgen. Zo kan jij bij ons een heerlijke kerst BBQ of Walking dinner krijgen. Hierdoor zit jij niet vast aan tafel, kan iedereen lekker rond lopen en gezellig met elkaar genieten van kerst.
We hebben 2 soorten BBQ menu's een eenvoudige en een luxe menu.
Je kunt ook kiezen voor een walking dinner bestaande uit 3, 4 of 5 gangen.
Wil jij meer weten over de mogelijkheden? Bel dan naar 06 15312829 of mail [email protected]
Vraag dan snel een offerte op zodat wij de datum die jij wilt vast kunnen leggen. Hierna gaan wij samen met jou om tafel om te bespreken wat jij graag wilt. Hierna gaan wij het allemaal voor jou regelen zodat jij ontzorgd wordt.
Trasmolenlaan 5
3447 GZ Woerden
[email protected]
06 15312829